O Firmie

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem elektronarzędzi firmy BOSCH, METABO, MAKITA, BLACK, DECKER, DEDRA, oraz sprzętu ogrodniczego i leśnego STIGA, STIHL, VIKING, MTD. Pomagamy w doborze sprzętu do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Od lat prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wypożyczalnię elektronarzędzi i sprzętu budowlanego. Nasza oferta obejmuje także budownictwo oraz wynajem apartamentów.

Historia Firmy

Elmal to firma rodzinna założona w 1993 roku przez Kazimierza Dudzika. Początkowo firma świadczyła usługi w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych stąd EL w nazwie marki oraz malowaniem wnętrz – MAL.

Milowym krokiem okazało się otwarcie sklepu z elektronarzędziami – początkowo w ofercie znajdowały się elektronarzędzia marki Celma, Bosch, drobne narzędzia ręczne. Stopniowo z biegiem lat poszerzono oferowany asortyment nie tylko o kolejne profesjonalne marki De Walt, Makita, Metabo, Stanley, Hitachi- ale także o następujące kategorie: sprzęt ogrodowy, kompresory, spawalnictwo oraz sprzęt czyszczący.

Poszerzenie Działalności

Równolegle w czasie rozwijał się serwis elektronarzędzi i sprzętu ogrodniczego, a także firma budowlana i wykonywanie szeregu realizacji domów od podstaw.

Siedziba firmy znajduje się w Zakopanem, filia znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie mieści się sklep z wspomnianym wcześniej asortymentem oraz punkt przyjęć urządzeń do serwisu ( naprawy wykonywane są w Zakopanem)

Ostatnią gałęzią działalności jest wynajem apartamentów jako efekt wykorzystania idealnej wręcz lokalizacji budynku w samym Centrum Zakopanego.

Nasze KompetencjeDobór sprzętu do potrzeb i oczekiwań klienta

lata doświadczeń w zakresie sprzedaży oraz uczestnictwa w wielu szkoleniach branżowych zaowocowały umiejętnością profesjonalnego doboru sprzętu zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta- naszym zadaniem jest znalezienie sprzętu, który będzie dopasowany do zadań jakie ma wykonać- zarówno do tych małych jak i do tych dużych- sprzętu z którego będziesz zadowolony.Instruktaż i wskazówki eksploatacji przy zakupie sprzętu ogrodniczego i leśnego

O ile użytkowanie elektronarzędzi może być czysto intuicyjne – włączasz i działa, o tyle obsługa urządzeń spalinowych ( mowa tu w głównej mierze osprzęcie ogrodniczym i leśnym, który mamy w asortymencie)wiąże się już z dodatkowymi rzeczami jak dobór paliwa lub sporządzenie mieszanki paliwowej, uruchamianie na zimno ( ssanie), uruchamianie na ciepło i praca ciągła (bez ssania), dobór akcesoriów i osprzętu. U nas otrzymasz: instruktaż, pomoc w dobór odpowiednich akcesoriów, wskazówki i porady z zakresu użytkowania sprzętu.Transport nowego sprzętu

Chcesz kupić kosiarkę lub traktor ogrodowy czy też odśnieżarkę ale nie masz jak przetransportować wymarzonego sprzętu do domu? Nic straconego. Odwozimy zakupiony u nas sprzęt na terenie Podhala bezpłatnie.

Koszyk

0

No products in the cart.