Odśnieżarka akumulatorowa ALKO ST4048 z zestawem zasilającym

1759,00 

Dzięki rodzinie AL-KO ENERGY FLEX możesz polegać na wydajnym systemie akumulatorów litowo-jonowych do wielu zastosowań w domu i ogrodzie – nawet do odśnieżania. Daje to czystą moc elektrycznej odśnieżarki i elastyczność odśnieżarki spalinowej – a wszystko to oczywiście przy możliwie najniższej emisji hałasu. Bezprzewodowa odśnieżarka jest bardzo zwrotna i cicha. Dzięki tej bezprzewodowej odśnieżarce możesz odśnieżać do 200 m² na jednym ładowaniu akumulatora – oczywiście jeszcze więcej z drugim akumulatorem. Dzięki niewielkiej wadze wynoszącej 13,5 kg i praktycznemu reflektorowi LED, zimą odśnieżanie jest naprawdę przyjemny nawet w ciemności.

 

Odśnieżarka w zestawie z:

  • Akumulator  o pojemności 5,Ah
  • Ładowarka

 

Brak w magazynie

Bezprzewodowa odśnieżarka ST 4048 z rodziny narzędzi ogrodniczych AL-KO ENERGY FLEX wykorzystuje technologię akumulatora litowo-jonowego 40 V i, w zależności od akumulatora, oferuje pojemność 4 lub 5 Ah. Akumulatory są w pełni naładowane już po ok. 90 minutach (akumulator 4 Ah) lub 120 minutach (akumulator 5 Ah). Nowoczesne silniki bezszczotkowe oferują bardzo wysoką wydajność przy maksymalnym czasie pracy. Praktyczna 1-stopniowa odśnieżarka posiada maksymalny wyrzut śniegu wynoszący aż 6 metrów, który można ręcznie regulować w zakresie 180 stopni.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO ENERGY FLEX. Odśnieżarka nie posiada na wyposażeniu akumulatora i ładowarki.

Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w min 20
Czas ładowania 4,0 Ah w min 90
Rodzina akumulatorów AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Poziom hałasu w dB(A) 87
maks. odpowiednia powierzchnia 200 m
Marka AL-KO Linia Comfort
Maks. wyrzut śniegu w m 6
Uchwyty ogrzewane nie
Wysokość pokrywy śnieżnej w cm 20
Czas ładowania 5,0 Ah w min  120
Szerokość odśnieżania w cm 48
Silnik Akumulatorowy
Maksymalny czas pracy5,0 Ah  30

 

Nie możesz znaleźć produktu dla siebie?

Kontakt   

Koszyk

0

No products in the cart.