Kosiarka spalinowa Cub Cadet LM3 ER53 S na silniku Kawasaki

2229,00  1999,00 

Kosiarka spalinowa Cub Cadet LM3 ER53 S to idealny wybór dla użytkownika, który poszukuje urządzenia wydajnego i efektywnego. Kosiarka napędzana jest silnikiem Kawasaki FJ180V o pojemności 179 cm3 i mocy 3,0 KW przy 2900 obr/min.  Dzięki systemowi koszenia 4w1 jest to urządzenie uniwersalne, trawa koszona może być do kosza, mielona, wyrzucana przez wyrzut tylny lub boczny.  Innowacyjny system prędkości MySpeed sprawia, że prędkość jazdy kosiarki uzależniona jest od dociśnięcia uchwytu.  

Brak w magazynie

Kategoria: Producent:
  • Funkcja 4-w-1 zapewnia optymalną elastyczność kosiarki w 4 trybach użytkowania. Rozwiązanie to daje swobodę wyboru pożądanego postępowania ze ściętą trawą, niezależnie od warunków. Gdy liczy się czas cięcia możliwy jest wyrzut pokosu w bok lub w tył. Jeśli ważna jest czystość
    i dokładność, możliwe jest zbieranie pokosu do kosza. Z kolei mulczowanie będące sprytną metodą pielęgnacji trawy możliwe jest przy użyciu załączonej zaślepki.
  • Prędkość pracy układu napędowego z innowacyjnym systemem MYSPEED™ jest uzależniona od dociśnięcia uchwytu. Jeśli operator idzie szybciej, uchwyt jest automatycznie mocniej dociskany, a więc wzrasta prędkość kosiarki. Jeśli operator idzie wolniej, uchwyt jest mniej
    napierany i napęd kosiarki zwalnia. Jeśli operator się zatrzymuje, dźwignia automatycznie przesuwa się do pozycji neutralnej i napęd przestaje pracować.
Silnik Kawasaki FJ 180 V
Pojemność 179 cm³
Moc 3,0 kW / 2.900 min-1
Rozruch Ręczny start
Pojemność baku paliwa 1,6 l
Napęd tylna oś,Regulacja bezstopniowa MySpeed
Prędkość 0–3,6 km/h
Wydajność robocza 950 m²/h
Obudowa Stalowa
Szerokość robocza 53 cm
System koszenia 4-in-1
Regulacja wysokości 6 pozycji/centralna
Zakres wysokości koszenia 28–92 mm
Kosz na trawę Tekstylny z plastikową pokrywą
Pojemność 70 l
Koła przód/tył 200 mm / 280 mm
Waga 46 kg

 

Nie możesz znaleźć produktu dla siebie?

Kontakt   

Koszyk

0

No products in the cart.