Kosiarka bębnowa Stella Garden Rato

5290,00 

Kosiarka bębnowa Stella Garden Rato

5290,00 

Kosiarka bębnowa Stella Garden Rato by Motor Jikov to idealna  maszyna do koszenia  wysokiej i gęstej trawy oraz niejednolitej, zróżnicowanej roślinności.

Kosiarki bębnowe w szczególności sprawdzają się na dużych, zaniedbanych terenach, do koszenia wysokich traw na pokos.  Znajdują również zastosowanie w hodowli (siano), oraz wszędzie tam gdzie skoszona trawa wykorzystywana jest do dalszego wykorzystania.  Stella Garden Rato z silnikiem RV225 ma prostą i solidną konstrukcje,  specjalnie wyprofilowany dysk dolny dopasowuje się do koszonego terenu. Bęben koszący  z elementami wzmacniającymi wyposażony jest w cztery uchylne noże.

Dzięki dużym pompowanym kołom z bieżnikiem choinkowym kosiarką bębnową Stella Garden można pracować na stoku lub na nierównym i miękkim terenie, a specjalnie zaprojektowana przekładnia w kąpieli olejowej pozwala na bardzo łatwe manewrowanie i prowadzenie kosiarki przy włączonym napędzie. 

 

Kosiarka bębnowa Motor Jikov to wyprodukowana w Czechach prosta, ale zarazem bardzo solidna maszyna- trwała, niezawodna kosiarka do wysokiej trawy. 

Pospiesz się! tylko 1 sztuk pozostało w magazynie.
Kategoria:
Marka Motor Jikov
Wysokość koszenia 35 mm
Pojemność silnika 223 cm³
Producent silnika Rato
Model silnika RV225
Załączanie noży Ręczne
Układ napędowy Przekładnia ślimakowa
Prędkość jazdy 2,24 km/h
Rodzaj paliwa Benzyna
Systemy koszenia wysoką trawę układa w pokos
Ilość noży 4 szt
Ciężar 55 kg

 

Nie możesz znaleźć produktu dla siebie?

Kontakt   

Koszyk

0

No products in the cart.